Referencie - Weby

Web pre stranu SPOLU - občianska demokracia
SPOLU - občianska demokracia

Kompletné web stránky a CRM systém pre novú stranu SPOLU - občianska demokracia. Strana SPOLU vznikla združením šikovných ľudí a nezávislých poslancov okolo poslanca NR SR Miroslava Beblavého.

Web pre stranu SPOLU venujúci sa vyšším mzdám pre ľudí
VyššieMzdy.sk - SPOLU

Web pre podporný projekt strany SPOLU - občianska demokracia. VyššieMzdy.sk je web, ktorý ľuďom poskytuje rady, ako si zvýšiť mzdu už teraz a nečakať na slovenskú vládu.

Web poslanca NR SR Igora Janckulíka
Igor Janckulík - poslanec NR SR

Prezentačný a informačný web doplnený blogom pre poslanca NR SR, podpredsedu Žilinského samosprávneho kraja a splnomocnenca pre rýchlostné cesty Igora Janckulíka.

 
Fktransfer - taxi a preprava osôb, Bratislava
Fktransfer - taxi, preprava osôb

Web pre FK-TRANSFER, prepravná spoločnosť v Bratislave poskytujúcu prepravu osôb po celej Európe so zameraním na trasy Bratislava, Schwechat, Viedeň, Budapešť, Praha.

ART KVARTETO je sláčikové kvarteto ponúkajúce netradičný hudobný sprievod pre vaše akcie a eventy
ART KVARTETO - Sláčikové kvarteto

ART KVARTETO je sláčikové kvarteto ponúkajúce netradičný hudobný sprievod pre vaše akcie a eventy, svadobný obrad, či firemný večierok. Tri dámy a jeden pán vám predvedú nezabudnuteľný zážitok.

Web OZ V MOJOM MENE pre stranu SPOLU - občianska demokracia
OZ V mojom mene - SPOLU

Kompletné web stránky pre občianske združenie strany SPOLU - občianska demokracia. OZ V mojom mene sa venuje školeniu nových politikov a podpore dobrých projektov.

 
Penzión a kemp pri Oravskej priehrade - Marina
Penzión a kemp Marina

Web nového príjemného penziónu s kempom pri Oravskej priehrade, aj s vlastným prístavom pre parkovanie lodí a skútrov. Kompletné prevedenie vrátane SEO/SEM.

Kutil-Florenc - E-shop pre kutilov
Kutil-Florenc - E-shop pre kutilov

Web najväčšieho e-shopu na potreby pre kutilov v ČR. Kompletné nakódovanie vrátane administračného rozhrania a SEO/SEM, grafika webu dodaná.

Realisti - pomocníci s realitami
Realisti.eu

REALISTI - fullservisová realitná kancelária s veľmi osobným prístupom a rozšírenými službami, od kúpy a predaja nehnuteľnosti po pomoc v právnych záležitostiach s nehnuteľnosťami.

 
Bestloved.com
Bestloved.com

Web jedného z najväčších travel webov v UK (Veľká Británia). Kompletné naprogramovanie, poradenstvo SEO/SEM, dlhoročná spolupráca (12 rokov).

Eurochemia.sk
Eurochemia.sk

Web nového predajcu nemeckých pracích práškov a ostatnej chémie. Kompletné prevedenie vrátane SEO/SEM.

Dankova.sk
Dankova.sk

Web jednej z najznámajších slovenských operných speváčok. Kompletné prevedenie so SEO/SEM, správa webu.

 
Spojená škola Tvrdošín
Spojená škola Tvrdošín

Redizajn webu Spojenej strednej školy v Tvrdošíne, šablóna nad systémom Wordpress, grafický návrh, kódovanie, poradenstvo.

InBody.sk
InBody.sk

Návrh webu pre fitness spoločnosť. Komplený návrh a prevedenie.

GHCompany.sk
GHCompany.sk

Web slovenského predajcú lodí, lodných motorov a príslušenstva k lodiam. Komepltné prevedenie vrátane SEO/SEM.

 
 
 
 

Referencie z ďalších služieb:

Partner pre SEO/SEM poradenstvo pre ePlanet.sk

Pre spoločnosť ePlanet.sk s.r.o. sme hlavným partnerom pre kompletné služby marketingu na internete. Dňa 9.7.2008 bol spustený nový web.

Skončené analýzy: hbreavis.sk, aupark.sk, eurovalley.sk, apollobc.sk, cbc.sk.

Školenie HTML/CSS a ďalšie služby pre Aquasoft.cz

Pre veľku softvérovú spoločnost v ČR, Aquasoft s.r.o., programujúcu softvér pre colné úrady, sme previedli školenie HTML+CSS, pomohli upraviť niektoré komponenty a poskytli ďalšie rady a služby s programovaním aplikácii.

Poskytnuté služby: školenie, poradenstvo na projektoch, programovanie aplikácií

Partner pre Best Loved Hotels, UK

Pre spoločnosť World Media Publishing, prevádzkovateľa webu bestloved.com sme hlavným partnerom pre kompletné služby marketingu na internete.

Poskytnuté služby: analýza webu, konzultácie a poradenstvo s marketingom, príprava a tvorba stratégií, ďalší rozvoj webu, ďalšie služby

Školenie SEO pre ui42

Pre spoločnosť ui42, tvoriacu veľké webové riešenia, sme previedli školenie o optimalizácií pre vyhľadávače (SEO), spoločnosť ui42 chce poskytovať lepšie služby svojím klientom. S ui42 spolupracujeme pri konzultáciach na projektoch pre ich klientov.

Poskytnuté služby: školenie SEO, konzultácie na projektoch eset.sk, bestloved.com a ďalších.

Analýza webov pre HB Reavis Group

Pre jednu z najväčších developerských spoločností - HB Reavis Group a.s. (staviteľ Auparkov) sme previedli kompletnú analýzu piatich webov patriacích do portfólia tejto developerskej spoločnosti.

Skončené analýzy: hbreavis.sk, aupark.sk, eurovalley.sk, apollobc.sk, cbc.sk.

Spolupráca s Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Pre Asociaci českých cestovních kanceláří a agentur v ČR sme naprogramovali aplikáciu pre tvorbu e-learningových kurzov a vytvorili e-kurzy podporené prostriedkami z EU.

Poskytnuté služby: programovanie

Partner pre ARS Linguarum, CZ

Pre spoločnosť ARS Linguarum, tretiu najväčšiu českú jazykovú školu sme hlavným partnerom pre internetové a developerské služby (vývoj software na zakázku).

Poskytnuté služby: analýza webu, správa aplikácie ARLIN, konzultácie a poradenstvo, vývoj software na zakázku - elearningové štúdio pre tvorbu e-learningových kurzov, ďalšie služby, partnerstvo pre SR.

Analýza webov Advice.cz a ISVS.cz

Pre českú spoločnost Advice.cz sme previedli kompletnú analýzu firemného webu a webu projektu ISVS.

Skončené analýzy: advice.cz, isvs.cz.

Partner pre Ziwi.de

Spoločnosti Ziwi.de, predajcovi ochranných prostriedkov proti holubom sme poskytli optimalizáciu pre vyhľadávače.

Poskytnuté služby: základná optimalizácia webu, oprava chýb, správa konta Google AdWords.

Partner pre Agentúra Hera

Agentúre HERA a jej klientom sme vytvorili mnoho profesionálnych šablón pre emaily, aplikácie Word či PowerPoint, aby mohli vystupovať pred svojimi klientmi profesionálne a na úrovni.

Poskytnuté služby: tvorba email šablón, tvorba Word, PowerPoint šablón vrátane digitalizácie loga do profesionálnej podoby pre tlač.

Ďalej sme robili alebo robíme pre:


V rámci poskytovania poradenstva, konzultácií, služieb marketingu, optimalizácie web stránok či internetovej reklamy spolupracujeme alebo sme spolupracovali s následovnými spoločnosťami:

 
 

design: softpae.com